USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa, Anapoima Cundinamarca Anapoima Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa, Anapoima Cundinamarca Villa

Vroegtijdige boeking
2026-06-30
2026-07-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

16

Casa, Anapoima Cundinamarca Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Spa en ontspanning

Jacuzzi

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Deze 3-slaapkamer Casa, Anapoima Cundinamarca Villa ligt op slechts 8 minuten wandelafstand van Iglesia de Anapoima en biedt een bubbelbad, voor een ontspannen verblijf. Dit vakantiehuis heeft een patio en ligt binnen een paar straten van Plaza de Mercado Anapoima.

Tot de badkamerfaciliteiten van Casa, Anapoima Cundinamarca Villa behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

De keuken van deze woning is uitgerust met een koelkast en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Gasten vinden hier ook Flota San Vicente es para Girardot busstation, op 450 meter afstand van deze 3-badkamer villa.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Iglesia de Anapoima
    116 km
  • Capilla
    1419 km
  • Inmaculada
    471 km
  • Parque Liberia
    1470 km
  • Santa Ana de Anapoima
    129 km
  • Plaza de Mercado Anapoima
    308 km
  • Luchthavens
  • Bogota Luchthaven
    81 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Beveiliging
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Parasols
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Jacuzzi

Diensten

  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Tours/Ticketservice

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Patio
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 17:00
Uitchecken: van 09:00 tot 13:00
Licentienummer226289

Veelgestelde vragen

  • Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa, Anapoima Cundinamarca Villa?

    Gasten van Casa, Anapoima Cundinamarca Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen.
  • Hoeveel kost het om Casa, Anapoima Cundinamarca Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Casa, Anapoima Cundinamarca Villa is $407. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Is er openbaar vervoer naast Casa, Anapoima Cundinamarca Villa?

    De dichtstbijzijnde bushalte is Flota San Vicente es para Girardot en deze bevindt zich op slechts 5 minuten wandelen van Casa, Anapoima Cundinamarca Villa.
  • Is er een keuken in dit vakantiehuis?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis.
  • Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze villa.
  • Zijn er spafaciliteiten bij Casa, Anapoima Cundinamarca Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?

    Gasten van Casa, Anapoima Cundinamarca Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-06-30
2026-07-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa, Anapoima Cundinamarca Villa, Colombia

Cl. 2 #1-47, Anapoima, Colombia

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © todos-los-hoteles-cundinamarca.com

All rights reserved